09159961967 - 051366205105
Select Page

15 مرجع (حساب) برتر اینستاگرام که هر معمار باید آن را دنبال کند

مقالات آموزشی معماری
مدرسه معماری در این مقاله به بررسی حساب های برتر اینستاگرام برای معماران پرداخته است. با شناخت این اکانت ها اینستاگرام می توانید خلاقیت خود را امتحان کنید. همه ما معماران دائما به دنبال الهامات خلاقانه در اطراف خودمان هستیم و ده اخیر که دسترسی به منابع بسیار آسان تر شده است می توانیم با یافتن […]
مدرسه معماری مرجع آموزی و دانلود پروژه های معماری، عمران و شهرسازیاسما آیسته

مدرسه معماری در این مقاله به بررسی حساب های برتر اینستاگرام برای معماران پرداخته است.

با شناخت این اکانت ها اینستاگرام می توانید خلاقیت خود را امتحان کنید.

همه ما معماران دائما به دنبال الهامات خلاقانه در اطراف خودمان هستیم و ده اخیر که دسترسی به منابع بسیار آسان تر شده است می توانیم با یافتن حساب های اینستاگرام طراحی هایی خلاقانه داشته باشیم.

اینستاگرام یک پلت فرم بصری است. پس جای تعجب نیست که این محبوب ترین کانال رسانه اجتماعی برای هنرمندان، تجسم کنندگان، معماران و دوستان خلاق مفید ا. این پلت فرم می تواند به شما در ایجاد طرح‌های نمادین، یافتن اطلاعات جدید و مطالعه در مورد فرآیند فکری معماران دیگر و شکل‌گیری ایده‌های جدید کمک کند.

بنابراین، ما لیستی از اکنت های برتر اینستاگرام را تهیه کرده ایم که هر معمار دوست دارد در فید خود ببیند

خلاصه سریع حساب های برتر اینستاگرام برای معماران

 1. ‍Arch Digest
 2. Design Milk
 3. Design Boom
 4. Arch Daily
 5. D.Signers Magazine
 6. Dezeen‍
 7. Architecture Hunter
 8. Dwell Magazine
 9. Modern Architect
 10. Architect and Design
 11. Amazing Architecture
 12. Architizer
 13. Archilovers
 14. SuperArchitects
 15. The Best New Architects

1. Arch Digest – @archdigest

5.1 میلیون فالوور

چرا فالو؟
اکانت اینستا مجله معماری کلاسیک محبوب، Architectural Digest یک فید پرهیاهو است. آرچ دایجست از نگاهی به خانه های افراد مشهور، مفاهیم استادان معماری گرفته تا مقاصد طراحی غیر متعارف، اطلاعات روزانه را برای افکار شما ارائه می دهد.

آدرس رسمی Arch Digest

Arch Digest
Arch Digest

2 . Design Milk – @designmilk

3.1 میلیون فالوور

چرا فالو؟
الهام در همه اشکال وجود دارد و دسته دیزاین میلک یک منبع عالی برای مواقعی است که با یک بلوک خلاقانه روبرو هستید.

این حساب به سادگی به طراحی مدرن تجربی پرداخته است. طراحی محصول، طراحی مبلمان، طراحی معماری، طراحی داخلی، طراحی پارچه، طراحی راه حل خانه یا طراحی نور. دیزاین میلک می تواند به راحتی به ابزار مورد علاقه شما برای شروع یک ایده تبدیل شود.

آدرس رسمی Design Milk

Design Milk
Design Milk

3 . DesignBoom – @designboom

2.6 میلیون فالوور

چرا فالو؟
DesignBoom اولین مجله دیجیتال در زمینه معماری، هنر و فناوری در جهان است. این برند هنرمندان، طراحان فضای داخلی و خارجی و همچنین افراد حرفه ای را به سمت اینستاگرام خود جذب می کند. 

مصاحبه‌های ویدیویی با شناخته‌ شده‌ ترین معماران، مجسمه‌های عظیم و کارهای عجیب و غریب با انیمیشن از کارهایی است که این حساب اینستاگرام برای معماران انجام می دهد تا آنها را گرد هم آورد. این صفحه همه چیز طراحی را در صفحه خود جشن بگیرند.

آدرس رسمی DesignBoom

DesignBoom
DesignBoom

4 . Arch Daily – @archdaily

2.5 میلیون فالوور

چرا فالو؟
ArchDaily، به عنوان یکی از محبوب ترین حساب های اینستاگرام برای معماران، آخرین آثار معماران از سراسر جهان را پوشش می دهد. همچنین، استوری های آنها کاملاً مفید و جذاب است، آنها با آزمون ها و محتوای آموزشی به بسیاری از معماران برای به روز ماندن کمک می کنند.

آدرس رسمی Arch Daily

Arch Daily
Arch Daily

5 . D.Signers Magazine – @d.signers

2.5 میلیون فالوور

چرا فالو؟
منبعی غنی از محتوای ویدئویی و آلبوم در حوزه فضای معماری و دکوراسیون منزل می باشد. 

صفحه اینستاگرام D.Signers از فضاهای دگرگون شده، ایده های منحصر به فرد و آثار هنری برای ایجاد خلاقیت استفاده می کند. استوری‌های اینستا شامل نکات برجسته زندگی معماران، محتوای پیرامون ملاقات با هنرمندان جدید، به‌روزرسانی محصولات، آزمون‌ها، پرسش و پاسخ و وبلاگ‌ها است.

آدرس رسمی D.Signers Magazine

D.Signers Magazine
D.Signers Magazine

6 . Dezeen – @dezeen

2.3 میلیون فالوور

چرا فالو؟
یکی از محبوب ترین مجلات معماری و طراحی

 در اینجا می‌توانید انواع مختلف محتوا را جست و جو کنید، پروژه‌های معماری جدید از شرق و غرب جهان، اخبار، به‌روزرسانی‌های رویدادها و روندهای فناوری. 

ویدیوهای IGTV آنها نگاه دقیق‌تری به برخی مفاهیمی که در صنعت در حال انجام هستند به شما می دهد.

آدرس رسمی Dezeen

Dezeen
Dezeen

7 . Architecture Hunter – @architecture_hunter

2.1 میلیون فالوور

چرا فالو؟
این رسانه دیجیتال در فضای معماری به عنوان یک صفحه اینستاگرام آغاز شد. این صفحه محتوایی تعاملی ایجاد می کند که به عنوان یک تابلوی الهام بخش بصری برای معماران کار می کند. مستندهایی درباره معماران برتر، داستان‌های الهام‌بخش و نکات برجسته پروژه، از حوزه کاری Architecture Hunter است. استوری‌های اینستاگرام همچنین دارای ترکیب جالبی از محتوا مانند تصاویر قبل و بعد از شهرها و فضاها می باشد. یک استوری برجسته برای جایزه پریتزکر و یکی برای هدایا هستند.

آدرس رسمی Architecture Hunter

Architecture Hunter
Architecture Hunter

8 . Dwell Magazine – @dwellmagazine

1.8 میلیون فالوور

چرا فالو؟
مجله Dwell، به عنوان یکی از بهترین مجلات در فضای معماری، صفحه رسانه های اجتماعی آن، فهرست طرح های معماری را از تمام نقاط ایالات متحده آمریکا و فراتر از آن، داستان هایی در مورد خانه ها و محصولات مدرن ارائه می دهد. همچنین عناصر مرتبط با سفر و طراحی در محتوای آنها برای علاقه مندان وجود دارد.

آدرس رسمی Dwell Magazine

Dwell Magazine
Dwell Magazine

9 . Modern Architect – @modern.architect

1.8 میلیون فالوور

چرا فالو؟
این صفحه از اینستاگرام دنبال کننده معماری سبکی و تعاملی می باشد و آثار الهام‌ بخش را در سطح جهانی به نمایش می‌گذارد. این اکانت تعامل بالایی از طرفداران خود را تضمین و نظرات زیادی را به خود جلب می‌کند. 

مسابقات و هدایای منظم انگیزه بیشتری را برای معماران فراهم می کند تا با صفحه مجله معمار مدرن همکاری کنند. یک بخش جالب داستان برجسته آنها در Sketches است که شامل طرح های معماری پیروان از سراسر جهان است.

آدرس رسمی Modern Architect

Modern Architect
Modern Architect

10 . Architect and Design – @architectandesign

1.7 میلیون نفر فالوور

چرا فالو؟
از حقایق سرگرم‌کننده درباره شگفتی‌های معماری گرفته تا ویدیوهایی در پس زمینه ساختمان‌های بزرگ که نه تنها معماری، بلکه تجربیات مردم را نیز به تصویر می‌کشد.

Architect and Design صفحه‌ای است که معماران آن را به خاطر محتوای سرگرم‌کننده، مرتبط و محاوره‌ ای مملو از الگوهای رفتاری، فهرست‌ بندی پروژه‌ها و تعاملات هیجان‌ انگیز کاربر دنبال می کنند.

آدرس رسمی Architect and Design

Architect and Design
Architect and Design

11 . Amazing Architecture – @amazing.architecture

1.6 میلیون فالوور

چرا فالو؟
Insta Amazing Architecture مجموعه ای از مفاهیم معماری معاصر، هنر و دکور خانه است که به بهترین شکل این موارد را توصیف می کند. ویژگی بارز و متفاوت پست های این صفحه نسبت به صفحات دیگر عکاسی باشکوه از فضاهای معماری می باشد که از بقیه متمایز کرده است و معنای جدیدی به داستان‌گویی بصری می‌بخشد.

آدرس رسمی Amazing Architecture

Amazing Architecture
Amazing Architecture

12 . Architizer – @architizer

1.5 میلیون فالوور

چرا فالو؟
Architizer با تمرکز بر فناوری در معماری، تمرکز بر محصول، پروژه های برجسته هفته و جوایز و چالش های معماری کاربر زیادی را به صفحه خود راه داده است. ویژگی این صفحه این است که چه یک معمار نوپا باشید و چه یک کهنه کار، در این صفحه چیزی برای شما وجود دارد. با دنبال کردن آنها خلاقیت خود را به جریان بیندازید.

آدرس رسمی Architizer

Architizer
Architizer

13 . Archilovers – @archilovers

1.1 میلیون فالوور

چرا فالو؟
Archilovers به مردم، پروژه ها و اخبار دنیای معماری می پردازد و شما می توانید به ذهن و آثار معماران محبوب از سراسر جهان وارد شوید زیرا Archilovers به ​​طور مرتب با آنها گفتگو می کند. آنها همچنین فهرستی کامل از پروژه ها را از تمام گوشه و کنار جهان به نمایش می گذارند.

آدرس رسمی Archilovers

Archilovers
Archilovers

14 . Super Architects – @superarchitects

662k فالوور

چرا فالو؟
Super Architects یه دسته است که به الگوها، شعر در معماری و مواردی که هزاره‌ها به راحتی می‌توانند با آنها ارتباط برقرار کنند می پردازد. یک نگاه به فید آن نشان می‌دهد که چگونه تفکر جانبی را در فضای معماری و طراحی ترویج می‌دهد و آن را به لذتی برای افراد راست‌ مغز تبدیل می‌کند.

آدرس سایت Super Architects

Super Architects
Super Architects

15 . The Best New Architects – @the_best_new_architects

276 هزار فالوور

چرا فالو؟
نکته جالب این حساب کاربری این است که بر محتوای تولید شده توسط کاربر تمرکز می کند. معماران جوان را تشویق می کند تا آثار خود را برای برجسته شدن ارسال کنند. پیوستن به این صفحه به شما کمک می کند تا از آخرین کارهای دیگران الهام بگیرید، نه لزوماً معماران محبوب بلکه حتی معماران کمتر شناخته شده از سراسر جهان.

آدرس سایت The Best New Architects

The Best New Architects
The Best New Architects

در نهایت

مطالب ذکر شده حساب های برتر اینستاگرام برای معماران می باشد.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

ما در انتهای هر مورد، جهت کامل بودن مطالب، آدرس رسمی هر حساب را نیز قرار داده ایم.

از اینکه وب سایت مدرسه معماری را انتخاب کردید از شما سپاس گذاریم. در صورت تمایل به مطالب بیشتر می توانید به بخش مقالات آموزشی در وبسایت ما مراجعه کنید.

0 Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *