09159961967 - 051366205105
Select Page

مجموعه ی مدرسه معماری افتخار دارد که به تمامی درخواست ها و سفارشات پروژه معماری، عمران، شهرسازی، طراحی دوبعدی و سه بعدی و … که از طریق وب سایت و به صورت آنلاین ثبت شود علاوه بر تخفیف ویژه ی ثبت سفارش آنلاین، اولویت بررسی و انجام را نیز می دهد.

تمامی درخواست ها تا قبل از ساعت هشت عصر همان روز بررسی و حداکثر بعد از یک یا نهایتا دو روز کاری تخمین زمان و هزینه صورت گرفته و به اطلاع دانشجو می رسد.

سفارشاتی که در آن ها دانشجو دارای محدودیت زمانی زیر دو هفته است حداکثر در یک روز کاری پاسخ داده می شود.

در زمینه تایپ، ترجمه و ویراستاری این مدت زمان کوتاهتر بوده و ما سعی می نماییم که در اسرع وقت به سفارشات ترجمه پاسخ دهیم.

مخاطبان گرامی علاوه بر فرم زیر جهت سهولت بیشتر روند ارسال سفارش و پاسخگویی می توانید از تلگرام  به شماره 09159961967 نیز استفاده نمایید و سفارشات مربوط به پروژه ، روش تحقیق و پروژه های طراحی معماری را ثبت نمایید.

لطفا هنگام تکمیل فرم زیر حوصله به خرج دهید و تمامی موارد را با دقت وارد نمایید. ما به شما اطمینان می دهیم که در صورت صرف وقت و تکمیل صحیح فیلدهای مورد نظر روند بررسی پروژه شما چندین برابر سریعتر انجام می گیرد و نیاز به تماس های مکرر و کسب اطلاعات تکمیلی را از بین می برد.

در صورتی که سفارشتان فوری است و دارای مدت زمان اندکی می باشید این موضوع را حتما در متن پیام ذکر نمایید تا بررسی سفارشتان با سرعت بیشتری انجام گیرد.

لطفا سفارش خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. درج موارد ستاره دار الزامی است.

دانشگاه هنر شیراز
انجام پروژه معماری دانشگاه هنر تبریز
انجام پروژه معماری دانشگاه هنر تهران
انجام پروژه معماری دانشگاه هنر اصفهان
دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران
 • لطفا تلفن همراه خود را به دقت وارد نمایید
 • لطفا ایمیل خود را به دقت وارد نمایید
 • مدت زمان انجام پروژه را مشخص نمایید. در صورتی که مدت زمان پروژه در انتخاب ها موجود نیست گزینه سایر را انتخاب و در بخش توضیحات، توضیحات لازم را ذکر نمایید.
 • لطفا از درج عناوین کلی مانند طراحی، نقشه کشی و ... خود داری نمایید و عنوان را با جزییات کامل وارد نمایید. این مساله در نتیجه کار بسیار تاثیر گذار است.
 • در مدرسه معماری قیمت ها رقابتی است. اما توجه کنید که پرداخت بهای کافی، مجریان حرفه ای را به سمت شما سوق خواهد داد. لذا برای دریافت بهترین کیفیت پروژه حداکثر بودجه خود را پیشنهاد دهید. در صورتی که در مورد هزینه دید درستی ندارید، هزینه را توافقی اعلام فرمائید.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, zip, dwg, max, rar, rv, png, pdf.
  در صورت لزوم فایل های مربوط به پروژه خود را ضمیمه نمایید. حداکثر حجم ارسالی 20 مگابایت می باشد. در صورتی که حجم فایل ارسالی بیشتر است آنرا بر روی پیکو فایل یا سروری دیگر بارگذاری نمایید و لینک دانلود را برای ما ارسال کنید یا در قسمت توضیحات به ما اطلاع دهید. در صورت وجود چند فایل آن ها را به صورت تک به تک یا در قالب یک فایل zip ارسال نمایید.
 • لطفا جهت انجام بهتر پروژه و نزدیک شدن دیدگاه شما و مجری در خصوص پروژه تمامی جزییات مدنظر خود یا استاد راهنمایتان را درج نمایید و توضیحات کافی در خصوص آنچه که مدنظرتان است برای ما ارسال کنید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .