09159961967 - 051366205105
Select Page

خدمات

ما هموار سعی نموده ایم بهترین خدمات را به شما ارایه نماییم و کیفیت خدمات خود را به صورت مستمر بهبود بخشیم
انجام پروژه شهرسازی

انجام پروژه های شهرسازی

ارائه کلیه خدمات در زمینه انجام پروژه تخصصی و نرم افزاری در حوزه های مختلف شهرسازی

 

جزئیات بیشتر>
انجام پروژه عمران

انجام پروژه های عمران

ارائه کلیه خدمات در زمینه انجام پروژه تخصصی و نرم افزاری در حوزه های مختلف مهندسی عمران

 

جزئیات بیشتر>
انجام پروژه معماری

انجام پروژه های معماری

ارائه کلیه خدمات در زمینه انجام پروژه تخصصی و نرم افزاری در حوزه های مختلف معماری

 

جزئیات بیشتر>

خدمات آموزشی

آموزش برای همه آموزش راه توسعه

مدرسه معماری شعار «آموزش برای همه، آموزش راه توسعه» را سرلوحه کار خود قرارداده است و سعی نموده با همکاری برجسته ترین مدرسین حوزه معماری، عمران و شهرسازی آموزش هایی کاربردی و باکیفیت عالی تهیه و در اختیار علاقمندان قرار دهد.  ما کیفیت در آموزش را رسالت خود می دانیم و امیدواریم بتوانیم در جهت اعتلای کیفی و کاربردی دانش معماری، عمران و شهرسازی در کشور عزیزمان قدمی هر چند کوچک برداریم.

آموزش های پروژه محور

مدرسه معماری سعی نموده است انواع مختلف آموزش های پروژه محور تولید و در اختیار علاقمندان قرار دهد. این آموزش های با فایل ها و پروژه های از قبل آماده شده همراه شده است که می تواند دید بسیار خوبی به دانشجو هنگام انجام پروژه ها و تکلیف های درسی خود بدهد. هزاران پروژه با کیفیت منحصر به فرد در زمینه های گوناگون معماری، عمران و شهرسازی در وب سایت جهت دانلود قرار داده شده و آموزش های متناسب با آن ها نیز تهیه و در دسترس شما قرار گرفته است که به راحتی می توانید با استفاده از آن ها دانش خود را در زمینه های مختلف ارتقاء ببخشید.

آموزش های مقاله نویسی، پروپوزال و پایان نامه نویسی

ما با توجه به نیاز جامعه دانشگاهی کشور و ضعف های موجود در زمینه آموزش تخصصی اصول مقاله نویسی، روش تحقیق، پروپوزال و پایان نامه سعی نموده ایم با همکاری وب سایت دانشسرا آموزش هایی با کیفیت و تخصصی در این زمینه تهیه و به کاربران عزیزمان عرضه نماییم.

آموزش های نرم افزاری

امروزه نرم افزارها بخشی جدایی ناپذیر از فرآیند زندگی کاری بوده و بدون استفاده آن ها عملا انجام وظایف شغلی امکان پذیر نیست. با توجه به این مساله و نیاز روزافزون جامعه در حرکت به سمت استفاده از دانش نرم افزاری در مدرسه معماری سعی نموده ایم آموزش هایی کاربردی و متناسب با نیاز مهندسان تولید و در اختیار علاقمندان قرار دهیم.  

لوگو آیکون مدرسه معماری

ما می خواهیم خدماتی متفاوت ارایه نماییم

مدرسه معماری ارائه دهنده خدماتی منحصر به فرد در زمینه های  معماری، عمران و شهرسازی

نظرات کاربران

لطفا نظرات سازنده خود را برای ما ارسال نمایید

با سلام و عرض خسته نباشید به مجموعه مدرسه معماری من تا به حال چندین پروژه و آموزش از شما تهیه کرده ام که بسیار خوب و مفید بوده است. مجموعه شما برای ارائه پاورپوینت ها و آموزش ها نکات بسیار مثبتی دارد از جمله کیفیت و نکات کاربردی که این نشان دهنده احترام و ارزشی است که برای مخاطب قائل شده اید.

از زحمات شما بسیار سپاسگزارم

 

سارینا حسین زاده

دانشجوی ارشد شهرسازی

سلام و خدا قوت به دوستان مدرسه معماری راه اندازی چنین سایتی با این سطح از کیفیت در پروژه ها واقعا جای تشکر داره چون من چندین بار از پاورپوینت های مختلف شما استفاده کردم و نتیجه بسیار خوبی هم گرفتم واقعا ممنونم و از شما تشکر می کنم که در راستای کمک به ما چنین کارهای کاملی رو ارائه می دید.

تشکر کوچیک شما رضا

 

رضا محمدی راد

کارشناسی معماری

با سلام و احترام واقعا بی نظیر هستید. سایت شما در میان سایت های معماری مشابه بی نظیر هست. پشتیبانی واقعا فوق العاده و بی نظیر هست. آموزش هایی که در وب سایت قرار دادید بخصوص آموزش های مربوط به مقاله نویسی، پروپوزال و پایان نامه بسیار عالی و با کیفیت هستن

امیدوارم همیشه عالی باشید. باعث افتخار هستید.

 

مهلا محجوبی

فارغ التحصیل ارشد عمران

مشتری راضی و خشنود

کارمند متعهد و متخصص

پروژه آماده و باکیفیت

دقیقه ویدئوی آموزشی

دانشگاه هنر شیراز
انجام پروژه معماری دانشگاه هنر تبریز
انجام پروژه معماری دانشگاه هنر تهران
انجام پروژه معماری دانشگاه هنر اصفهان
دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران